baner-titanic

Wystawa Titanic

WARSZAWA, PAŁAC KULTURY I NAUKI, IV piętro

od 8 kwietnia do 9 października 2016

 

 

więcej >>

 

 

Dzielenie się z Państwem naszymi pomysłami to ogrom satysfakcji,
autentycznej nagrody za każdy wysiłek włożony w realizację kolejnych projektów.
Szczycimy się tym, że jesteśmy ogniwem pomiędzy sztuką,kulturą a społeczeństwem.
W pracy łączymy pasję,profesjonalizm,zamiłowanie, z praktycznym doświadczeniem  oraz wiedzą jaką posiedliśmy przez 25 lat istnienia na rynku polskim.                                                   


                                                         Dziękujemy że przez tyle lat jesteście z nami
                                                                           Zarząd Art Production

 

Jesteśmy na rynku polskim od 1989 roku, po 20 latach istnienia naszej firmy pod nazwą Agencja Kontakt, uległa ona reorganizacji .W 2013 roku Agencja Kontakt przekształciła się w spółkę prawa handlowego pod nazwą ART PRODUCTION. Zajmujemy się szeroko rozumianą produkcją imprez kulturalnych, produkcji teatralnych, wystaw artystycznych, edukacyjnych wystaw popularno-naukowych, koncertów, a także organizacją imprez gospodarczych. Główna siedziba naszej firmy mieści się w Gdyni, jednak realizowane projekty obejmują teren całej Polski, czy zagranicy. Wielowątkowa działalność firmy sprowadza się do kompleksowej organizacji, promocji i finansowania przygotowywanych przedsięwzięć. Przygotowane projekty niejednokrotnie zyskały poparcie najwyższych władz państwowych i lokalnych oraz zainteresowanie ogólnopolskich mediów i publiczności. Nawiązaliśmy ścisłe kontakty z największymi polskimi firmami, które chętnie angażują się w przedsięwzięcia w charakterze Sponsora.

Wystawy
Ważnym elementem działalności naszej firmy jest organizacja wystaw, prezentujących arcydzieła największych polskich i światowych artystów, takich jak Pablo Picasso, Salvador Dali, Goya, Warhol, Bruno Schulz czy Leon Wyczółkowski. Możemy poszczycić się współpracą z najważniejszymi polskimi muzeami: Muzeum Narodowym w Warszawie, Muzeum Narodowym w Krakowie, Muzeum Narodowym w Gdańsku, Muzeum Teatralnym w Teatrze Wielkim Operze Narodowej w Warszawie, Muzeum Etnograficznym w Warszawie, Muzeum Miejskim we Wrocławiu, Muzeum Historii Miasta Łodzi, Muzeum Etnograficznym w Krakowie oraz wieloma fundacjami i instytucjami kulturalnymi w Europie.

 

Wystawy popularno-naukowe
Osiągnięciem firmy jest pionierski cykl wystaw popularno-naukowych, przy współpracy z zagranicznymi ośrodkami, m.in. Experimentarium w Kopenhadze, National Museum of Emerging Science and Innovation Miraikan z Tokio czy Museo Nazionale della Scienza e della Tecnologia Leonadro da Vinci z Florencji. Wystawy poświęcone ludzkiej anatomii, zagadnieniu ekologii, zjawisku komunikacji, ewolucji czy historii Ziemi, organizowane w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie,zyskały pozytywny odzew    w środowiskach szkolnych. Każda wystawa przygotowywana jest przez właściwych specjalistów z polskich i zagranicznych uczelni.

 

Koncerty
Zorganizowaliśmy kilkanaście koncertów światowych gwiazd muzyki pop, na deskach największych polskich sal koncertowych, Opery Leśnej w Sopocie, a także kilka spektakularnych koncertów open air, m.in. Tiny Turner, Ricky Martina, Erosa Ramazzotti, Patricii Kaas i wielu innych.

Targi
Działalność targową firmy zainicjowały wielkie, bezprecedensowe imprezy motoryzacyjne, prezentowane przez kilka lat w wielu miastach Polski. W targach brały udział takie firmy jak: Mercedes-Benz, Toyota Motor Poland, Fiat Auto Poland, Volvo, Ford, Harley-Davidson, Yamaha, Jaguar czy Alfa Romeo. Kolejnym projektem był organizowany wspólnie z Miastem Gdańsk „Międzynarodowy Festiwal Piwa im. Jana Heweliusza. Targi napojów i urządzeń gastronomicznych”, w którym udział wzięli między innymi: Grupa Żywiec, Paulaner, Carlsberg Polska oraz wiele innych firm związanych z browarnictwem z całej Europy. Obecnie firma wdraża kolejne projekty targowe.

Eventy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji konferencji, sympozjów, spotkań firmowych. Jednym z większych wyzwań była organizacja uroczystego koncertu i kolacji wigilijnej w Strasbourgu dla 250 polityków i gości rządu polskiego, z okazji zakończenia Polskiej Prezydencji w Radzie UE.

 

Scena / Teatr / Impresariat
W 2012 otworzyliśmy pierwszy prywatny impresaryjny teatr w Polsce pod nazwą Scena Teatralna Kontakt, w siedzibie Domu Technika NOT, przy ulicy Rajskiej w Gdańsku. W dawnej sali kinowej, powstała po gruntownych remontach profesjonalna scena z amfiteatralną widownią dla 500 widzów. Scena Teatralna Kontakt dała nowy impuls ponad dwudziestoletniej działalności impresaryjnej , kiedy to pod hasłem Sezon Teatralny z KONTAKTEM zaprezentowano w Trójmieście blisko 300 przedstawień z udziałem znakomitych aktorów, wybitnych reżyserów z Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie, Teatru Ateneum, Teatru Powszechnego Teatru Studio, Teatru Syrena, Teatru Stu, Teatru Kwadrat, Teatru Polonia, Teatru Ochoty, Teatru Polskiego, Teatru 6.Piętro, Teatru na Woli, Teatru Starego w Krakowie i wielu innych. Dzisiaj, już na scenie własnego teatru, Agencja Kontakt kontynuuje te działania prowadząc działalność impresaryjną dla najważniejszych scen teatralnych w Polsce, prezentując najlepsze aktualne spektakle, dobre spektakle kabaretowe. Scena Teatralna Kontakt daje pole do organizacji koncertów, jest przygotowana do organizacji spotkań firmowych, sympozjów i konferencji i spektakli szkolnych.Wieloletnie doświadczenie w organizowaniu wielkich przedsięwzięć pozwala wierzyć, iż posiadamy wszelkie atuty, by podjąć każde wyzwanie i sprawnie przeprowadzić nawet najbardziej rozbudowane projekty.Siła firmy tkwi w profesjonalnym podejściu do każdego realizowanego pomysłu, doskonałym rozeznaniu w każdej z dziedzin jej aktywności oraz zaufaniu, jakie przez lata zdobyła u Odbiorców, Publiczności i Kontrahentów.


FaLang translation system by Faboba