popierajmy-sie-b2

biletyBILETY ciemne jpg

kup-bilet

24 październik 2015

godz. 17:00

KABARET I SZMINKA
NOT Gdańsk

 cena:
75 PLN, 95 PLN,

bilet

Reżyseria: Zbigniew Lesień
Scenariusz: Z. Lesień i T. Ross
Kierownictwo muzyczne: Czesław Majewski

Obsada:
Olga Borys
Jacek Fedorowicz
Zbigniew Lesień
Czesław Majewski
Tadeusz Ross

Szanowni Państwo!

Proszę przyjąć od nas kilka słów wyjaśnienia a także prośbę o wybaczenie, bo porwaliśmy się na kabaret. I to w czasach kiedy jest ich pełno. Jaki to więc może być kabaret? Nosi nazwę MELONIK i SZMINKA i różni się od kabaretów, do których się Państwo przyzwyczaili, oglądając telewizję. Nie jesteśmy młodymi, krzykliwymi ludźmi, którzy na siłę chcą rozśmieszyć publiczność. Wiek robi swoje i pewnie dlatego, przez pryzmat doświadczenia i dystansu do świata, próbujemy go opisać w bardziej wysublimowany sposób. Ta metoda jednak, nie powoduje rechotu na sali. Co najwyżej wywołuje śmiech a czasem tylko uśmiech. Ale nam to w zupełności wystarczy.

W programie, w którym staramy się – zapomnianą już elegancją – podkreślić należny Publiczności szacunek, usłyszą Państwo niebanalne piosenki, zabawne (wierzymy w to!) monologi i dialogi, a także przedwojenny szmonces, który należy już do kanonów kabaretowej rozrywki. Nie ma w naszym programie satyry politycznej, bo dzisiejsza polityka sama w sobie stanowi kabaret, niestety dość marnej jakości. Pozostaje nam więc życzyć Państwu dobrej zabawy i uśmiechniętych wspomnień. A także świadomości, że przychodząc do kabaretu, nie zmarnowali Państwo czasu, który w dzisiejszym świecie nie jest już na wagę złota, tylko na wagę trudnych problemów. A od ich rozwiązywania, przynajmniej na chwilę, jesteśmy właśnie my!

                                                                                    Z poważaniem Autorzy…

 

Scena Teatralna NOT
Gdańsk ul. Rajska 6

Biuro Obsługi Widzów / kasy
KASA BILETOWA CZYNNA
poniedziałek - piątek 12.00-17.00
oraz na 2 godziny przed spektaklem
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 58 321 82 83

FaLang translation system by Faboba