Medycyna03

17-19 maja 2013

Targi  „Źródło zdrowia”

Hala Widowiskowo-Sportowa AWFiS
Gdańsk 


Szanowni Państwo!

Od targów dzielą nas już tylko dni. Z przyjemnością informujemy, że w targach zdecydowało się wziąć udział 70 wystawców. W sobotę dodatkową atrakcją będzie jarmark zdrowej żywności organizowany przez koło naukowe UG „Bo Ze Wsi”. Zapraszamy serdecznie!

Targi Źródło Zdrowia są pierwszą w Polsce imprezą, gdzie zaprezentowane zostaną profesjonalne podmioty zajmujące się medycyną alternatywną i komplementarną. Gabinety i kliniki, ośrodki lecznicze medycyny wschodniej, naturalnej, regulacyjnej, ośrodki ziołolecznictwa, cieszą się coraz większym zainteresowaniem ludzi poszukujących uzupełnienia konwencjonalnych metod leczenia, ale i tych, którzy nie znaleźli pomocy ze strony medycyny szkolnej. Mają dać potencjalnym pacjentom, ale także tym, którzy dbają o swoje zdrowie, rozeznanie w wielu metodach leczenia, mają poinformować o możliwościach leczenia wielu schorzeń, mają nauczyć jak dbać o zdrowie przez całe życie. Będą podsumowaniem oferty ośrodków leczniczych i gabinetów obecnych na polskim rynku.

Dziś wiemy z całą pewnością, że wiele terapii może zostać wzmocnionych prozdrowotnymi praktykami, zabiegami, suplementami, odpowiednią dietą dobraną do konkretnego schorzenia. Wiemy, że wspaniałe rezultaty daje medycyna wschodnia, która rozwiązuje problemy zdrowotne długofalowo. Wiemy, że istnieje wiele suplementów i leków pochodzenia naturalnego, które są świetnym remedium na nasze dolegliwości, a przy tym lepiej przyswajalnym i tolerowanym przez ludzki organizm niż chemiczne odpowiedniki. Wiemy, że odpowiednia terapia psychologiczna może wyprowadzić chorego z ciężkiego stanu. Wiemy, że leczenie wielu przewlekłych chorób uzupełnione specjalną dietą, daje dużo lepsze rezultaty. Wiemy, że profilaktyka zdrowotna jest jednym z najistotniejszych aspektów ochrony zdrowia. Tą wiedzą chcemy podzielić się z uczestnikami targów. Celem niezwykle ważnym będzie aspekt edukacyjny prezentacji, tak by pokazać faktyczne możliwości terapii naturalnych i holistycznych, które traktują człowieka jako całość i leczą go zgodnie z jego naturą.

Drugą sferą targów będzie promocja zdrowego stylu życia. W tym pojęciu zwierać się będą terapie i ćwiczenia fizyczne, mentalne, które nie tylko utrzymują nas w świetnej kondycji, ale i pomagają leczyć konkretne schorzenia. Zaprezentowane zostaną naturalne, prozdrowotne produkty spożywcze, m.in.: dobre oleje, wody lecznicze, miody i produkty pszczelarskie. Zaprezentujemy bezpieczne środki czystości, kosmetyki naturalne. Osobnym działem będą suplementy diety oparte na składnikach naturalnych. Ważnym aspektem tego działu będą urządzenia, dzięki którym chronimy nasze zdrowie, takie jak np. wyciskarki do soków, filtry do wody, jonizatory powietrza i wody i wiele innych.

Uzupełnieniem całości będą wydawnictwa specjalistyczne, poświęcone poszczególnym dyscyplinom i produktom. Ważnym elementem będą prelekcje i odczyty na temat proponowanych terapii i produktów. Uczestnicy targów będą mogli zasięgnąć konsultacji, wykonać podstawowe testy lub obejrzeć demonstracje zabiegów czy ćwiczeń.

FdD 002 FdD 032 FdD 083 FdD 141 FdD 175 FdD 262 fotos2

 

kontakt@2013
FaLang translation system by Faboba